Hakkımızda

Efe Form Matbaacılık Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1950’li yıllardan günümüze matbaa sektörünün önder firmalarının arasında yer almaktadır. Günümüzde Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde ticari hayatına devam etmektedir. Kurulduğu günden itibaren uzman kadrosuyla yenilikleri takip ederek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktadır.

Genişleyen portföyü sayesinde ürün yelpazesini genişletmiş ve matbaa sektöründe başladıkları ticari yolculuklarına, uzmanlık alanları arasına Oluklu Mukavva koli ve kutu üretimini de ekleyerek devam etmişlerdir.
Güvenilirlik, hız, kalite ve müşteri memnuniyetini önceliği olarak benimsemiştir.

Bu sebeple hammadde tedariğinden, ürün teslimatına kadar olan bütün süreçleri özveriyle ve kaliteden ödün vermeden tamamlamaktadır.

Misyon

Dürüstlük, güvenilirlik, üretimde kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyat firmamızın verilen hizmetimizde değişmez prensipleri olmuştur.

Vizyon

Genç, dinamik ve uzman kadromuz ile; öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, araştırmacı ve yenilikçi çalışmalarla, hızlı ve size özgü çözümler üreterek, en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır.

100%

Müşteri Memnuniyeti

70+

Yıllık Tecrübe

100

Çeşit Ürün